COVID-19

COVID-19 i ScienCon

Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich naszych uczestników i gości jest najwyższym priorytetem Komitetu Organizacyjnego ScienCon 2022. Z tego powodu istnieją dodatkowe obostrzenia uczestnictwa w wydarzeniu:

  • Podróżując do Polski z zagranicy musisz spełniać wszystkie oficjalne warunki przekroczenia granicy. Zależnie od tego czy zostałeś w pełni zaszczepiony przeciwko COVID-19 dodatkowe testy mogą być wymagane na granicy. Tutaj zebraliśmy informacje na temat wjazdu do Polski – pamiętaj, że sytuacja zmienia się dynamicznie i sam sprawdź wszystkie wymagania
  • Wszyscy uczestnicy ScienCon 2022 muszą:
    • Być w pełni zaszczepieni (szczepionką akceptowaną przez Unię Europejską lub jej odpowiednikiem akceptowanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, ostatnia dawka szczepienia musiała mieć miejsce co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem ScienCon 2022, szczepienie jest potwierdzone przez okazanie Unijnego Certyfikatu COVID w wersji papierowej lub elektronicznej)
    • Lub przedstawić ważny, negatywny wynik testu na COVID-19 zrobiony w ciągu 48 godzin przed 31.03.2022, 12:00 (test antygenowy lub PCR z certyfikatem potwierdzającym datę wykonania testu i dane osobowe pozwalające na identyfikację np. numer dowodu).
  • Na ScienCon 2022 będą obowiązywać wszystkie lokalne obostrzenia spowodowane przez pandemię COVID-19, w tym obostrzenia i zasady wprowadzone przez dziekana Wydziału Geologii, Uniwersytetu Warszawskiego, który decyduje o takich obostrzeniach na terenie Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej.
  • Jeśli czujesz się przeziębiony lub masz inne symptomy COVID-19 zanim zaczniesz podróż na ScienCon 2022 skontaktuj się z Komitetem Organizacyjnym i zostań w domu. Postaramy się zwrócić Tobie opłatę rejestracyjną.

Z powodu dynamicznej i nieprzewidywalnej natury pandemii spowodowanej przez wirusa COVID-19 Komitet Organizacyjny ScienCon 2022 nie może zwracać żadnych kosztów podróży w wypadku nagłego odwołania wydarzenia. Prosimy byście w miarę możliwości rezerwowali elastyczne bilety podróżne i zaplanowali swoją podróż ostrożnie. W mało prawdopodobnym przypadku odwołania imprezy Komitet Organizacyjny postara się zwrócić wszystkim uczestnikom ich opłatę rejestracyjną.

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości – skontaktujcie się z nami.